Лекція з охорони праці в ННІ ПАН

У Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулась лекція з охорони праці.

2 жовтня науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук прослухали лекцію з охорони праці «Охорона праці: основні поняття», яку провела провідний спеціаліст з охорони праці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Ольга МОСІНА.

Мета лекції полягала у ознайомлені здобувачів освіти з основними нормативно-правовими актами, які регулюють сферу охорони праці в Україні. Ольга Йосипівна висвітлила актуальні вимоги законодавства та нормативи і наголосила на основних нюансах, які варто враховувати при організації роботи та освітньої діяльності.

Наприкінці зустрічі здобувачі освіти долучилися до обговорення і мали можливість поставити актуальні питання. Ольга Йосипівна відповіла на всі питання та надала вичерпні відповіді, що допомогли глибше зрозуміти важливість дотримання норм охорони праці.

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук