Інформаційна година

У Лисичанському педагогічному фаховий коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшла інформаційна година щодо запобігання загрозам військової та економічної безпеки України.

03 жовтня 2024 року у ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було проведено важливий захід, присвячений питанню національної безпеки та відповідальності за дії, що можуть послабити військовий та економічний потенціал України. Цей захід є частиною Державної цільової програми з утвердження української національної та громадянської ідентичності, яка реалізується до 2028 року.

У заході взяли участь 50 студентів, які активно долучилися до обговорення актуальних тем. Метою події стало підвищення обізнаності молоді щодо відповідальності за протиправну діяльність, що може сприяти ворогові та послаблювати обороноздатність країни.

Захід розпочався зі вступної лекції, де студенти ознайомилися із загрозами, що стоять перед Україною в умовах війни та інформаційної агресії. Особливу увагу було приділено темам державної зради, шпигунства, диверсій та економічного саботажу. Викладачі роз’яснили правові наслідки таких дій відповідно до Кримінального кодексу України, наголосивши на тому, що участь у подібних діях несе серйозну відповідальність.

Особливе зацікавлення викликала інтерактивна частина заходу із запрошеними гостями – представником Головного управління Національної поліції в Луганській області майором поліції  Сидоренком Олексієм, поліцейським сектору реагування патрульної поліції Синельниківського районного управління поліції в Дніпропетровській області, сержантом Сиротіним Володимиром  та поліцейською взводу 2, роти 1 Батальйону патрульної поліції з обслуговування Кам‘янець-Подільського району УПП в Хмельницькій області ДПП, рядовою поліції Сергієнко Єлизаветою,  які поділилися реальними прикладами протидії загрозам з боку ворожих агентів. Студенти дізналися, як важливо вчасно розпізнавати небезпеку, виявляти підозрілу діяльність та що робити у разі підозри на дії, які підривають безпеку держави.

У другій половині заходу відбулася жвава дискусія на тему “Як кожен громадянин може захищати національні інтереси”. Студенти обговорювали практичні аспекти проявів патріотизму та захисту держави у мирному житті. Було розглянуто питання щодо підтримки Збройних Сил України та боротьби з ворожою пропагандою.

Завершився захід підсумковими висновками та закликом до кожного студента бути відповідальним громадянином, який своїми діями підтримує національну безпеку та обороноздатність України. Особлива увага була приділена важливості підтримки ЗСУ та активної громадянської позиції.

Не забуваймо підтримувати наших захисників через перевірені канали допомоги!

ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»