З Днем працівників освіти України!

Шановні освітяни! Щиро вітаю всю освітянську спільноту з професійним святом – Днем працівників освіти України!

Саме наша професія – одна з найбільш важливих і необхідних для суспільства, вона збагачує знаннями, мудрістю та духовними цінностями, відіграє велике значення у становленні особистості, формуванні нової генерації.

Сьогодні, як ніколи раніше, нашій країні потрібна ініціативна, патріотична та освічена молодь! Тож творіть нашу українську освіту, розвивайте науку та виховуйте молоде покоління задля щасливого майбутнього Української держави!

Зичу всім наснаги, мудрості, терпіння, прихильності долі, успіхів на освітянській ниві, на спільному шляху до Перемоги!

Освіта в Україні – попри намагання ворога знищити український народ і загарбати нашу землю – була, є і буде!

З повагою і найкращими побажаннями, Олена КАРАМАН – ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка