Зустріч з Гарантами ОП на кафедрі біології та агрономії ННІ ПАН

На кафедрі біології та агрономії ННІ ПАН відбулася зустріч магістрів-першокурсників з Гарантами освітньо-професійних програм, тьютором, кураторами (едвайзерами) груп.

Завідувачка кафедрою Галина ЄВТУШЕНКО привітала магістрантів-першокурсників з початком навчального року, розповіла про структуру та роботу кафедри, познайомила з Гарантами освітньо-професійних програм, тьютором, кураторами (едвайзерами) груп.

На зустрічі було представлено основні аспекти освітніх програм, їх структуру та можливості для студентів під час навчання. Здобувачів освіти ознайомили з роботою освітнього порталу та його використанням для доступу до навчальних матеріалів. Наголошено, що силабуси усіх вибіркових дисциплін знаходяться на платформі Moodle, що дозволяє ознайомитися із змістом і особливостями загальних та професійних освітніх компонентів.

На завершення зустрічі викладачі кафедри відповіли на запитання здобувачів і побажали їм успішно сформувати власну траєкторію навчання та реалізувати її!

За інформацією кафедри біології та агрономії
Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук