Вітаємо с тріумфальним виступом

Вітаємо с тріумфальним виступом на чемпіонаті світу та Європи з богатирського багатоборства!

Кандидата педагогічних наук, доцента, майстра спорту України міжнародного класу, директора Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Олександра ДУБОВОГО вітаємо з бронзовою нагородою чемпіонату Європи з богатирського багатоборства та 4-тим місцем чемпіонату світу.

Здобувача освіти 2 курсу магістерського рівня, майстра спорту України міжнародного класу Євгенія НАСТЕНКО вітаємо зі срібною нагородою чемпіонату Європи.

Викладача кафедри олімпійського та професійного спорту НН ІОЗіС, заслуженого майстра спорту України, заслуженого тренера України Валерія ГАЗАЄВА вітаємо з бронзовою нагородою чемпіонату світу з богатирського багатоборства

За результатами команда України посіла 2 місце на чемпіонаті світу з богатирського багатоборства.

Вітаємо здобувача освіти 2-го курсу магістерського рівня, спеціальності  «Спорт», СТАРЧЕНКО Володимира – головного секретаря чемпіонату світу та Європи з богатирського багатоборства з підтвердженням суддівської котегорії “Суддя 1 міжнародної категорії”.

Ми пишаємося нашими спортсменами і бажаємо їм лише перемог!

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту