Лекція “Охорона праці: основні поняття”

2 жовтня провідний спеціаліст відділу охорони праці Мосіна Ольга Йосипівна провела лекцію для студентів ННІСГН. Тема зустрічі – “Охорона праці: основні поняття”.

Під час лекції Ольга Йосипівна презентувала основні нормативно-правові акти, які регулюють сферу охорони праці в Україні. Особливу увагу було приділено актуальним вимогам законодавства та нормативам, що забезпечують безпеку працівників на робочих місцях. Лекторка детально розповіла про основні нюанси та важливі аспекти, які варто враховувати під час організації роботи у будь-якій сфері діяльності.

Наприкінці зустрічі здобувачі освіти мали можливість поставити актуальні питання. Всі учасники отримали вичерпні відповіді від фахівця, що допомогло глибше зрозуміти важливість дотримання норм охорони праці.

Ця лекція стала корисним доповненням до навчального процесу та підкреслила важливість професійної підготовки з питань безпеки праці.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук