Лист подяки

Викладача Брянківського фахового коледжу нагороджено Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військової адміністрації.

Дружний колектив Відокремленого структурного підрозділу «Брянківський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  з гордістю повідомляє про заслужену нагороду викладача спеціальних дисциплін спеціальності 022 Дизайн (графічний дизайн) Тетяни Володимирівни Старанко Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військової адміністрації.

Старанко Т. В. нагороджена за значний внесок у розвиток освіти регіону, сумлінне виконання службових обов’язків , високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

Тетяна Володимирівна є улюбленим викладачем уже кількох поколінь студентів, зокрема тих, що здобували призові місця найрізноманітніших дизайнерських конкурсів, творчою людиною, переможницею професійно орієнтованих конкурсів,  організатором Регіонального художнього конкурсу «Крок у майбутнє», а також неодмінним учасником волонтерських акцій.

МИ ПИШАЄМОСЬ ВАМИ,  Тетяно Володимирівно!!! ЗИЧИМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

«Брянківський фаховий коледж Державного закладу
«Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»