День захисників і захисниць України в ЛНУ імені Тараса Шевченка

1 жовтня в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся захід з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Святої Покрови Пресвятої Богородиці та Дня освітян.

На заході були присутні:

• Олена КАРАМАН, ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор;
  • Віталій КУРИЛО, голова Вченої ради університету, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;
  • Володимир МОРОЗ, голова Первинної профспілкової організації, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Тетяна КАЧАНЕНКО, голова Лубенської районної ради;
  • Людмила ГРИЦАЄНКО, голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України;
  • Олександр ШВИДЮК, командир військової частини;
  • Директори підрозділів університету, студенти, співробітники.

В ході патріотичного заходу згадували про козацьку славу, вшанували сучасних героїв, які мужньо захищають незалежність та свободу нашої держави. Нагадали присутнім, що близько трьох тисяч студентів, викладачів, співробітників та випускників університету боронять Україну у найгарячіших точках. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за майбутнє.

Також на заході були присутні підполковник запасу Петро ХІМІЧ, штаб-сержант Віталій ШОКОДЬКО, молодший сержант Олексій БАЙРАК, які, після урочистої частини, провели показові заняття з мінно-вибухової справи та інженерної підготовки, тактичної медицини і тактичної підготовки.

Завершилася подія поїданням традиційного смачного козацького кулешу, який завжди вважався справжнім джерелом сили для воїнів.

Ще раз вітаємо всіх зі святами і бажаємо міцного козацького здоров’я!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка