КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ: ПРОЄКТИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ: ПРОЄКТИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція відбудеться 6-7 листопаду 2024 р. на базі Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Луганського осередку ГО «Всеукраїнська екологічна ліга», м. Миргород, Україна.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ – обговорення актуальних теоретичних і практичних питань у галузях біології, природничих та аграрних наук, обґрунтування перспективних напрямів досліджень з метою їх подальшого розвитку, встановлення професійних контактів, заохочення молоді до наукового пошуку.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЙ – біологія, природничі та аграрні науки, освіта (природничі науки).

Детальна інформація у інформаційних листах