Найважливіше державне свято під час війни

День захисників та захисниць — найважливіше державне свято під час повномасштабної війни.

Відзначається він одночасно із церковним святом Покрова Пресвятої Богородиці.

У День захисника України здобувачі освіти і викладачі Брянківського фахового коледжу провели годину мужності «Гордість України» в рамках  якої відбулася онлайн – зустріч з ветеранами батальйону «Тернопіль». Директор Михайло Сапіжак розповів історію співпраці з військовослужбовцями з батальйону протягом 8 років, теплі спогади поринули у ті роки, коли бійці несли службу в місті Лисичанськ. В даний час бійці  несуть службу на передовій лінії Донецькій області.

Хвилиною мовчання віддали шану загиблим захисникам і захисниць України.

Командир батальйону «Тернопіль»  тепло привітав студентів і викладачів коледжу, і запевнив  що захисники і захисниці зроблять все можливо для перемоги України в цій війні.

Брянківський фаховий коледж