Круглий стіл «Захисники України – нащадки славних козаків»

30.09.2024р. в Рубіжанському фаховому коледжі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбувся круглий стіл для студентів першого курсу на тему: «Захисники України – нащадки славних козаків», присвячений  Дню захисників і захисниць України.

1 жовтня – велике державне свято, яке збігається з Днем українського козацтва та великим церковним святом – Покровою Пресвятої Богородиці.

У цей День ми вітаємо всіх захисників і захисниць нашої Вітчизни!

Бажаємо нашим героям благополуччя, сил, здоров’я і перемог в кожному дні їх життя! Нарешті, мирного неба, виконання всіх бажань, віри, стійкості та мужності! Зі святом Вас дорогі наші захисники і захисниці!

Віримо у Збройні Сили України та сподіваємося на швидку Перемогу! Слава усім нашим захисникам та захисницям!

ВСП «Рубіжанський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»