День захисників і захисниць України – це день мужності та незламності!

День захисників і захисниць України щорічно відзначається 1 жовтня, який присвячений всім тим, хто захищає нашу країну, стоїть на варті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету.

Цей день символізує мужність, героїзм та відданість військових і цивільних осіб, які своєю працею сприяють зміцненню держави. І це особливо актуально у сучасних умовах, коли Україна продовжує боротися за свою свободу.

Важливим елементом цього дня є виховання молодого покоління у дусі патріотизму та поваги до захисників Батьківщини. Це формує усвідомлення важливості оборони країни та шанування героїв, які надають мир і безпеку державі.

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, здобувачі освіти Фахового коледжу активно долучилися до патріотичного заходу “Завдяки Вам – долоні до сердець”. Цей захід був спрямований на духовну підтримку військовослужбовців, які знаходяться в зоні бойових дій, а також на виховання почуття патріотизму серед молоді. У рамках ініціативи здобувачі освіти організували патріотичну майстерню, де створювали тематичні малюнки, вироби та вітальні листівки для військових.

Під час проходження педагогічної практики студенти активно працювали з дітьми, проводячи виховні заходи та залучаючи їх до творчого процесу. Дитячі роботи, виконані з любов’ю та турботою, були адресовані нашим захисникам і захисницям з метою підняти їхній моральний дух та показати підтримку з боку наймолодших громадян країни.

Окрім творчої діяльності, студенти організували виховні бесіди з дітьми, розповідаючи про важливість захисту рідної землі, шанування національних традицій і героїв, які сьогодні стоять на варті миру. Завдяки таким заходам, молодь глибше усвідомлює значення захисту своєї країни та важливість єдності народу перед викликами, які стоять перед Україною.

День захисників і захисниць України стає не просто днем військової честі та слави, а загальнонародним днем єдності, коли кожен українець може зробити свій внесок у підтримку тих, хто стоїть на захисті нашої свободи та незалежності.

ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»