Міжнародний день перекладача

Щорічно 30 вересня відзначається Міжнародний день перекладача.

В понеділок, 30 вересня, здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри східної філології і перекладу зібрались офлайн у місті Полтава для святкування Міжнародного дня перекладача та проведення засідання навчально-методичного центру «СвітЛінгва».

Своє свято у представників найдавнішої професії з’явилося лише в 1991 році. Його проголосили члени Міжнародної Федерації Перекладачів у день смерті Святого Ієроніма, який переклав Біблію на латинську мову, і вважається покровителем перекладачів.

Цього року усі присутні мали змогу презентувати свої вміння та навички в перекладі, а також позмагатись за подарунки. Захід підготували викладач кафедри східної філології і перекладу Марина БЄЛІК і викладач кафедри східної філології і перекладу, аспірант Ольга КОРІНСЬКА.

В програмі заходу були презентації здобувачів 3 курсу на тему «Сучасні українські перекладачі», гра «Знайди фальшивку», обговорення актуальної теми «Виклики перекладу з/на українську-англійську мови» та 汉字-пазл.

Наприкінці заходу учасники скуштували смачну каву та поспілкувались у теплій атмосфері.

Вітаємо усіх причетних до свята та бажаємо плідної роботи.

Кафедра східної філології і перекладу