Всеукраїнський День Дошкілля

Колектив кафедри розвитку дитини раннього і дошкільного віку НН ІПП напередодні свята Дошкілля привітав вихователів та дітей з дитячих садочків м. Лубни на Полтавщині.

Праця Вихователя ‒ це основа майбутнього, адже саме він закладає перші цеглинки знань, моральності та людяності в серця найменших громадян України. Саме любов, терпіння та турбота щодня допомагають малюкам відкривати цей світ, розвивати свої таланти та готуватися до великих звершень у майбутньому. Колектив кафедри розвитку дитини раннього і дошкільного віку вже три роки поспіль тісно співпрацює з адміністрацією закладів дошкільної освіти м. Лубни у межах наукової, методичної, профорієнтаційної роботи, залучає вихователів до обговорення освітніх програм в якості стейкголдерів тощо.

Тож, здобувачі кафедри ‒ майбутні вихователі ‒ завітали до дитячих садочків з привітаннями та побажаннями миру й радості. Цікаві конкурси, розваги та подарунки залишили теплий слід в душі кожного маленького українця.

Нехай кожна дитина зростає у мирі й злагоді, а вихователі пишаються своєю професією!

Кафедра розвитку дитини раннього і дошкільного віку НН ІПП