Коментар виданню «Українська правда»

Гарант освітньої програми «Соціологія», доцент кафедри філософії та соціології Котеленець Катерина дала коментар виданню «Українська правда».

Катерина Котеленець висловилась щодо повернення громадянського суспільства на Донеччині та Луганщині, які є важелі впливу і чому це важливо для відновлення регіону. Катерина зазначила, що наразі є непорозуміння серед громадськості та представниками публічної влади. З одного боку громадськість потребує більше прозорості та застосуванню важелів локальної демократії, місцева влада ж висловлює бажання співпрацювати з громадськістю у якості консультантів. Її слова підтверджені дослідженнями, які проводила кафедра філософії та соціології у співробітництві з Асоціацією самоорганізації населення за підтримки БФ «Відродження».

Кафедра філософії та соціології