Від вихователя до військового психолога (до Дня Захисників і Захисниць України)

27 вересня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся захід до Дня захисників і захисниць України.

На зустріч були запрошені випускники інституту, які зараз служать в ЗСУ, викладачі, здобувачі вищої освіти різних спеціальностей. Колишні наші студенти, а сьогодні військовослужбовці, розказали про те, як вони стали на захист рідної землі й опинилися на передовій військових дій. Говорили про життя і смерть,  мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим.

Зустріч була теплою і зворушливою. Таке неформальне спілкування важливе для всіх: і для воїнів, і для  здобувачів, бо є відчуття взаємопідтримки і тепла сердець, що надихає і дає сили боротися кожному на своєму фронті.

Викладачі, здобувачі подякували військовослужбовцям за мужність, самовідданість і відвагу; побажали міцного здоров’я, стійкості та непохитної віри у краще майбутнє України.

Нехай Богородиця завжди оберігає вас і ваші родини. Ви — наша гордість і надія! Разом до ПЕРЕМОГИ!

За інформацією НН ІПП