Світла пам’ять…

Сьогодні вночі в місті Вишгород після тривалої і важкої хвороби пішов із життя Володимир Федорович Семистяга – голова Луганського обласного об’єднання «Просвіта», багаторічний викладач і корифей «Істфаку».

Володимир Федорович був не лише видатним науковцем і педагогом, але й палким захисником української культури та національної спадщини. Протягом десятиліть він вкладав свої знання, досвід і душу у виховання нових поколінь студентів, формуючи в них любов до історії рідного краю та України загалом. Його внесок у розвиток історичної науки та культурної просвіти на Луганщині неможливо переоцінити. Важко знайти людину, яка б настільки віддано служила науці й національним ідеям, незважаючи на складні обставини та життєві виклики.

Він був для багатьох не лише викладачем, але й наставником, що завжди готовий був підставити плече і поділитися мудрістю. Його смерть – величезна втрата для наукової спільноти, студентів та всіх тих, хто мав честь знати його особисто.

Світла пам’ять про Володимира Федоровича назавжди залишиться в наших серцях.

Студентсько-викладацький колектив
навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук