Школа екстремального виживання на День здоров’я

Студенти НН ІМ та НН ФіЖ пройшли Школу екстремального виживання.

26 вересня навчально-науковий інститут мистецтв разом з навчально-науковим інститутом філології і журналістики провели захід «Школа екстремального виживання» на День здоров’я. Студенти та викладачі мали змогу зблизитися та відпочити на природі прирічкового парку в Полтаві. Захід організований студентським самоврядуванням НН ІМ.

Захід був розділений на декілька етапів. Перший – збір і розподілення на дві команди, — «сині» та «жовті» — які змагалися один з одним за головний приз — солодкий подарунок.  Двом командам дали координати, і яка команда перша дістанеться галявини — та і отримає бал. Далі були такі активності, як побудувати укриття з підручних засобів, розпалити вогнище та на ньому приготувати смачний куліш. Провели традиційний танцювальний батл. Оцінював роботу директорат НН ІМ. Також було влаштовано спортивне змагання для хлопців та дівчат, яке могло підняти шанси на успіх для кожної команди. Крім того, студенти кафедри музичного мистецтва та хореографії теж виступили перед учасниками зі своєю хореографічною постановкою.

У кінці перемогу здобула команда «синіх», але зрештою всі отримали подарунки.

Інформаційний центр НН ІМ
Текст і фото: Артемій Обогрєлов