Благодійна допомога від ЛНУ імені Тараса Шевченка

Від Луганського національного університету імені Тараса Шевченка надано благодійну допомогу.

Викладачі, студенти і співробітники Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» не стоять осторонь і продовжують допомагати нашим захисникам у боротьбі з повномасштабною агресією російської федерації проти України.

Цього разу шевченківська родина ЛНУ імені Тараса Шевченка надала благодійну допомогу військовослужбовцям медичної роти військової частини А7039 у вигляді тактичних військових аптечок, які необхідні для збереження життя захисників під час виконання бойових завдань в районах проведення операцій об’єднаних сил, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони та відсічі і стримування збройної агресії росії.

Ведемо запеклу боротьбу з ворогом разом!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка