День Миру на кафедрі романо-германської філології

Кафедра романо-германської філології провела виховний захід до Дня Миру.

Мир – це цінність, яку варто берегти

День Миру – це не просто дата в календарі, це нагадування про те, наскільки важливий мир для кожного з нас. Особливо важливо донести цю думку до молодого покоління, яке формує майбутнє нашої країни.

Саме тому проведення виховного заходу до Дня Миру зі здобувачами освіти першого, бакалаврського рівня – це крок у правильному напрямку. Адже саме студенти є рушійною силою змін, і від їхніх поглядів та дій залежить, яким буде наш світ завтра.

Під час заходу студенти мали змогу не лише дізнатися більше про історію Дня Миру, але й обговорити актуальні проблеми сучасного світу, пов’язані з війною та конфліктами.

Також було організовано різноманітні інтерактивні активності, які допомогли учасникам краще зрозуміти цінність миру і відчути свою відповідальність за його збереження.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового