Святкування дня міста

Святкування дня міста є важливим заходом для кожного, оскільки це не лише спосіб відзначити історію та досягнення, а й продемонструвати любов і відданість рідній землі.

Викладачі та студенти ВСП «Брянківський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» відгукнулися на ідею продемонструвати в художніх творах любов до міста, краю де зараз ми живемо та працюємо.

Полтавщина взагалі славиться добрими людьми, красивою природою, красивою архітектурою, що надихає на творчість.

Представлені творчі роботи зміцнюють дух єдності, підкреслюють значущість місцевої культури і нагадують про важливість підтримки рідного краю, розвиваючи його для майбутніх поколінь.

Завітали на відкриття виставки: Педченко Л.М. – начальник відділу культури Миргородської міської ради, Колебельник Т.М. – нач.  управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, Андрій Ярошенко – художник,  Хмель В.П. – директор інституту  бізнесу і менеджменту ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Окрасою заходу був виступ народного вокально-пісенного ансамблю «Обереги» під керівництвом В. Басова.

Виставка творів присвячена дню міста «З любов’ю до рідного краю» відкрита у малому залі міського будинку культури.

ВСП «Брянківський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»