Відкрита лекція з академічної доброчесності в ННІ ПАН

В Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулася відкрита лекція з академічної доброчесності.

Представники студентсько-викладацького колективу Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» долучилися до відкритої лекції на тему: «Основи академічної доброчесності в сучасному освітньому середовищі», яку провів доктор філософії САЙБЕКОВ Максим Геннадійович.

Лекція проводилась за підтримки та участі усіх рівнів внутрішньої системи забезпечення якості освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Мета лекції полягала в інформуванні учасників освітнього процесу про дотримання високих професійних стандартів в освітній і науковій сферах діяльності університету, підтримки етичних норм спілкування науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти, запобігання порушень академічної доброчесності.

Лектором Максимом САЙБЕКОВИМ були висвітлені питання: актуальної нормативно-правової бази щодо визначення поняття «академічна доброчесність», принципів і цінностей АД, відповідальності за порушення принципів АД, питань перевірки кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти.

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук