Зустріч-знайомство з першокурсниками

У навчально-науковому інституті бізнесу і менеджменту студдиректорат провів зустріч-знайомство з першокурсниками.

Студентське самоврядування НН ІБМ є потужною структурою в діяльності підрозділу. Протягом багатьох років сформувалися традиції студентського життя, які успішно продовжуються й сьогодні.

Зустріч розпочалася з вітального слова студдиректорки навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту Вікторії КАБАЧЕНКО. Вона привітала усіх присутніх з початком навчального року та наголосила на важливій ролі самоврядування в освітньому процесі.

Вікторія КАБАЧЕНКО разом із заступником Софією САВІСЬКО розповіли першокурсникам про основні завдання органу студентського самоврядування, серед яких є

• забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема стосовно організації навчального процесу;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • сприяння діяльності Молодіжного Бізнес-Клубу;
  • сприяння проведенню серед студентів соціологічних досліджень та ін.

Голови комітетів студдиректорату НН ІБМ розповіли про напрямки своєї діяльності, озвучили план роботи на 2024-2025 н. р. та запросили першокурсників до своєї дружньої команди.

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту