Участь у виставці

Викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу відвідали ХVІ Всеукраїнську виставку історико-технічного моделювання «Мікро світ».

7 вересня викладачі кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу Бурдун Віктор і Рожкова Анастасія відвідали ХVІ Всеукраїнську виставку історико-технічного моделювання «Мікро світ».

Співорганізатором виставки був Вишнівський міський центр науково-технічної творчості учнівської творчості «Шанс», партнер кафедри ПОРТБ.

Учасниками виставки були 92 особи з 23 населених пунктів 11 областей України. На виставці були представлені моделі літаків, танків, автомобілів, кораблів, ракет і діорами. Разом більше 330 робіт.

Серед учасників виставки були як дорослі майстри, так і гуртківці шкіл і позашкільних закладів освіти.

Всі бажаючі могли подивитися і оцінити найкращі роботи майстрів та взяти участь у майстер-класі «Збери першу модель».

Інформацію підготовлено кафедрою професійної  освіти,
ресторанного і туристичного бізнесу