Зустріч зі вступниками

Відбулась зустріч зі вступниками кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу

6 вересня 2024 року відбулась онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які вступили на спеціальності кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу у 2024 році.

Цього року на спеціальності кафедри вступило близько 90 абітурієнтів.

Завідувач кафедри Бурдун Віктор Васильович привітав здобувачів вищої освіти зі вступом, розповів про традиції кафедри, надав характеристику кожній спеціальності кафедри.

Значна увага була приділена організації навчального процесу і його особливостям у цьому навчальному році, системі оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Старший лаборант кафедри Рожкова Анастасія познайомила вступників з платформою Moodle, розповила про її можливості і організацію дистанційного навчання.

Протягом зустрічі вступники отримали відповіді на усі свої питання. Зустріч була змістовною і конструктивною.

Бажаємо вступникам натхнення, творчої наснаги, невпинно йти вперед, долати всі перешкоди!

Інформацію підготовлено кафедрою професійної  освіти,
ресторанного і туристичного бізнесу