Викладачам ЛНУ імені Тараса Шевченка надали службове житло

Викладачам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які наразі працюють у Миргороді, надали службове житло.

Після початку повномасштабного вторгнення університет переїхав у Полтавську область, зокрема, у Миргород – кілька факультетів і структурних підрозділів.

«Такого масштабного університету на території Миргородської громади не було… Гостро, звичайно, постало питання із проживанням викладачів. Коли ми отримали це приміщення, то зразу виникла ідея облаштувати службові квартирі для педагогічних працівників», – розповіла керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради Антоніна Нікітченко.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка із 2014 року перебуває в евакуації. Більша частина науково-педагогічного колективу мають власне житло на окупованій території, або воно в них зруйноване. Тому житлова проблема весь цей час залишається першочерговою для шеченківців.