Засідання Спеціалізованої вченої ради

Відбулося засідання Спеціалізованої вченої ради із захисту докторських (кандидатських) дисертацій Д 29.053.03.

26 серпня 2024 р. у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулося засідання Спеціалізованої вченої ради із захисту докторських (кандидатських) дисертацій Д 29.053.03.

Голова ради – перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Віталій Курило, учений секретар – кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Мордовцева.

На порядку денному була представлена кандидатська дисертація Сокіл Людмили Михайлівни на тему «Розвиток народної сценографії в закладах позашкільної освіти (кінець ХХ – початок ХХІ століття», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Науковий керівник – Цебрій Ірина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва та хореографії ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Офіційними опонентами були запрошені Черкасов Володимир Федорович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музичного мистецтва КЗВО «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; Мокляк Володимир Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Членами Спеціалізованої вченої ради одноголосно було прийнято Рішення про присудження здобувачці наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Щиро вітаємо шановну дисертантку та її наукового наставника із успішним захистом дисертаційної роботи та бажаємо натхнення на нові наукові звершення!