ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК

Відділ міжнародних зв’язків повідомляє про початок прийому заявок для участі здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в програмі стажувань Mitacs Globalink Research Internship 2025!

Globalink Research Internship – програма 12-тижневих дослідницьких стажувань в канадських університетах для студентів 3-4 курсів з усього світу.

Студенти-фіналісти поїдуть до Канади з травня по жовтень 2025 року, де вони працюватимуть з професорами та іншими дослідниками в приймаючих університетах над спільним проєктом у сфері їхніх наукових інтересів та попереднього досвіду.

Студенти отримають:

• Повну стипендію, яка покриває витрати на візові збори, авіаквитки до Канади в обидві сторони, житло, проживання та медичне страхування;
  • Підтримку менторів на кампусі в Канаді;
  • Безкоштовну участь у заходах та курсах підвищення кваліфікації.

Дедлайн подачі документів: 13 вересня 2024 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся:

International.lnu@gmail.com

або за телефоном