«АІ для студентів та викладачів»

Гаранти освітніх програм доцент Катерина Котеленець, доцент Світлана Хобта та доцент кафедри філософії та соціології Лілія Верховод долучились до вебінару «АІ для студентів та викладачів».

Вебінар проводив Колдовський Вʼячеслав, к.ек.н.,доцент, менеджер з компетентностей Академії SoftServe, що відбувся 9 липня о 15:40.

Під час вебінару учасники могли дізнатись про розповсюдження АІ, методи залучення АІ в освітній процес, с також про перспективи застосування АІ в різних професіях. Лектор навів декілька прикладів щодо підвищення  заробітної платні в деяких професіях, де використовується АІ і наголосив, що важливою компетентністю майбутніх професіоналів має бути саме вміння якісно вікористовувати АІ в своїй професії.

Отримані знання пані Лілія Верховод використає під час удосконалення ОК «Соціологія економіки», Світлана Хобта та Катерина Котеленець додадуть до своїх курсів з методології та методів соціологічних досліджень деякі приклади застосування АІ при дослідженнях.

Кафедра філософії та соціології