Полтавський інвестиційний клуб

Полтавський інвестиційний клуб та Українська мережа бізнес-янголів та інвесторів організовали відкриту зустріч «ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ:  Полтава. Україна, Європа.»

Голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти, викладач кафедри східної філології і перекладу Ольга КОРІНСЬКА відвідала третю відкриту зустріч, організовану Полтавським Інвестиційним Клубом та Української мережею бізнес-янголів та інвесторів «ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ:  Полтава. Україна, Європа.». Захід відбувся за підтримки Біржового університету.

Тема відкритої зустрічі:

• * Як заробляти на Інвестиціях в девелопмент під час війни
  • * В які проекти зацікавлені вкладати інвестори вже зараз, та на яких умовах.
  • * Чи має сенс вкладати інвестиції в девелопмент в існуючих умовах?
  • * Аналітика ринку девелопменту.
  • * Існуючі інструменти банківського сектора, які можна застосовувати.
  • * Актуальні можливості для інвесторів.

Спікерами заходу виступили:

Павло Авраменко. Інвестор-практик, керує інвестиційним портфелем на суму понад $4,5 млн.

“Як заробляти на світових інвестиційних фондах нерухомості”.

Юрій Прус. Засновник інвесткомпанії Advance Finance Alliance.

“Що краще продається на ринку нерухомості, на що є запит і як визначається ринкова вартість”

Павло Крапівін. Інвестор та девелопер, співвласник інвестиційного фонду “Капітал-Плаза”.

“Успішні кейси первинного і вторинного ринку нерухомості.”

Михайло Романов. Голова Правління Української Мережі Бізнес-Янголів та Інвесторів.

“Альтернативи для інвесторів. Що краще? Гранти, кредити чи інвестиції, і як це поєднувати?”

Сергій Лазуренко. Співзасновник компанії у сфері міжнародної нерухомості (Німеччина, Туреччина, Балі, Північний Кіпр).

“Як заробляти від 20% до 90% річних на нерухомості Німеччини”.

Пані Ольга була запрошена на захід, як представник молодих учених університету, задля того, аби показати як працює бізнем, підприємництво, підприємці, інвестори та інвестиції, і як саме наука, науковці та молоді науковці можуть створити взаємодію один з одним.

Захід, де провідні експерти своєї сфери поділились рекомендаціями, порадами та лайфхаками, і не забули приділити увагу молоді та їх підтримці, відбувся завдяки Тетяні ГОДЯК, голові Полтавського інвестиційного клубу. Модератором заходу виступив Сергій ОПРЯ.

Кафедра східної філології і перекладу.
Рада молодих учених і здобувачів вищої освіти.