Почесні грамоти від НСЖУ

Представників університету нагородили Почесними грамотами від Національної спілки журналістів України.

З нагоди Дня Конституції України від імені Національної спілки журналістів України, за сприяння розвитку свободи слова та підтримку українських журналістів Почесними грамотами нагородили:

• Олену КАРАМАН – ректорку Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти;
  • Ярославу ЮРКІВ – проректора із науково-педагогічної роботи Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктора педагогічних наук, професора;
  • Вікторію ВОЛОДАВЧИК – відповідального секретаря приймальної комісії Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидата педагогічних наук.

Вітаємо з почесним нагородженням і бажаємо сил та наснаги, нових професійних досягнень, плідної праці та нових звершень!

Боронимо Україну кожен на своєму фронті!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка