День Конституції України!

Щорічно 28 червня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят – День Конституції.

Це свято символізує незалежність, демократичні цінності та верховенство права в нашій країні.

Історія прийняття Конституції України була нелегкою та тривала кілька років. Після здобуття незалежності у 1991 році, Україна потребувала нової Конституції, яка б відповідала демократичним стандартам та потребам суспільства. 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію, яка стала важливим кроком у розбудові незалежної, правової та демократичної держави.

День Конституції України – це свято, яке об’єднує українців навколо спільних цінностей, сприяє розвитку громадянського суспільства та зміцнює національну ідентичність.

З Днем Конституції України!