Державна підсумкова атестація в ІПП

В ІПП з 17 червня 2024 по 19 червня відбулась Державна підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ОП «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання.

Відповідно до стандарту вищої освіти ДПА на ОП «Психологія» відбувається в два етапи: єдиний кваліфікаційний іспит зі спеціальності та захист кваліфікаційної роботи бакалавра.

Підсумкова атестація була організована відповідно до положень та процедур ЗВО та відбулась згідно графіків. Здобувачі вищої освіти ОП «Психологія» продемонстрували високий рівень сформованості програмних результатів навчання, готовність працювати за фахом та вирішувати складні професійні задачі.

Тематика кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти відповідала актуальним питанням сьогодення – «Профілактика тривожних станів молоді під час війни» (Ходоренко Дар`я Андріївна), «Психологічні особливості прояву лідерських якостей сучасною молоддю» (Шевченко Ярослав Володимирович), «Вплив очікувань на самоефективність особистості у період юнацтва» (Загуменнова Поліна Романівна). Здобувачі вищої освіти   вільно вели наукову дискусію, логічно та  аргументовано відстоювали власну позицію та генерували нові підходи до розуміння складних наукових питань.

Колектив кафедри психології щиро вітає здобувачів вищої освіти ОП «Психологія» першого (бакалаврського) рівня з успішним завершенням ДПА, бажає професійного зростання та успіху.

Перемоги нам і миру!

Інститут педагогіки і психології