Студенти відвідали музей українського гончарства

Студенти Брянківського фахового коледжу ЛНУ відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства на Полтавщині.

18 червня здобувачі освіти першого і другого курсів під керівництвом викладача Тетяни Володимирівни Старанко відвідали одне з найкрасивіших місць Полтавщини – Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Під час екскурсії оглянули десятки найрізноманітніших скульптур, створених під час творчих пленерів гончарами з різних країн, відвідали майстер-клас з гончарства.

Студенти дізналися про історію створення музею, особливості гончарного промислу на території Полтавської області, зробили багато цікавих фото. Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у серцях студентів, подарувала яскраві враження та позитивні емоції.

Опішня – старовинне козацьке містечко, розміщене на пагорбах понад річкою Ворсклою. Селище є головним осередком сучасного українського гончарства. Упродовж трьох останніх тисячоліть на території поселення інтенсивно розвивалося гончарство.

Брянківський фаховий коледж
ЛНУ імені Тараса Шевченка