Підсумкова атестація в ННІ ПАН

17 червня в Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук розпочалася підсумкова атестація здобувачів за освітнім ступенем бакалавр вищої освіти денної та заочної форми навчання.

До захисту допущені здобувачі освіти за всіма освітніми програмами спеціальностей інституту – 014.05 «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини», 014.06 «Середня освіта. Хімія», 091 «Біологія», 101 «Екологія», 201 «Агрономія», 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».

Головами екзаменаційних комісій були запрошені провідні вчені наукових установ, викладачі закладів вищої освіти, вчителі-методисти закладів середньої освіти: кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри анатомії і фізіології людини імені проф. Я. Р. Синельникова Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Тетяна КОМІСОВА; кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НАН України Оксана КУЧЕР; кандидат технічних наук, доцент, завідувач лабораторії еколого-токсикологічних досліджень антропогенного впливу на компоненти довкілля та нормування екологічно безпечного природокористування Науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» Наталія ЦАПКО; доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності Дніпровського державного аграрно-економічного університету МОН України Юрій ТКАЛІЧ; доктор хімічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри загальної, органічної та фізичної хімії Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій ГАЛСТЯН.

Бажаємо нашим бакалаврам успішної підсумкової атестації.

За матеріалами ННІ ПАН