Завершення підсумкової атестації у НН ІСГН

У навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук відбулася підсумкова атестація для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У цьому важливому етапі взяли участь студенти таких спеціальностей:

• 014 Середня освіта (Історія, правознавство)
  • 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • 052 Політологія
  • 054 Соціологія

Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень знань та  підготовки до майбутніх професій. Їхній успіх є результатом наполегливої праці, активної участі в навчально-науковому процесі та підтримки викладачів.

Викладацький колектив навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук висловлює вдячність студентам за їхню наполегливу працю та прагнення до знань. Завдяки їхньому старанню та активній участі в навчальному процесі, підсумкова атестація пройшла на високому рівні.

Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів у професійному та особистому житті! Нехай отримані знання та навички допоможуть їм досягти нових висот у їхній кар’єрі та зробити значний внесок у розвиток суспільства!

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук