Захист кваліфікаційних робіт

Відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів освітньої програми «Ведучий програм телебачення».

7 червня у навчально-науковому інституті мистецтв Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбувся публічний показ аудіовізуальних творів кваліфікаційних робіт здобувачів IV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Ведучий програм телебачення» спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво.

На захисті були представлені роботи: Дудник Влади – «Неостання крапка», Завертайлової Вероніки – «Точка болю», науковий керівник – Калашник Олександр Павлович; Пашинського Назара – «Митець, який жив сучасним, але займався забутим», Дубової Софії – «Чи легко українцям навчатися за кордоном?», науковий керівник – Мішин Анатолій Вікторович.

Аудіовізуальні твори, пояснювальні записки, рецензії, відгуки і довідки-висновки щодо оригінальності й самостійності виконання робіт були подані здобувачами відповідно до нормативних термінів. Фільми випускників були оцінені екзаменаційною комісією на «відмінно» за національною шкалою. Голова екзаменаційної комісії – Юровська Ольга Борисівна.

Роботи Влади Дудник і Вероніки Завертайлової були подані на міжнародний кінофестиваль при підтримці НСКУ «Dnipro-cinema».

Захист кваліфікаційних робіт випускників бакалаврату пройшов у центрі культури та дозвілля полтавської міської територіальної громади.

Захід відвідали здобувачі 1-3 курсів спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, батьки і друзі випускників, науково-педагогічні працівники з інших закладів міста Полтави, представники медіа, викладачі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», директорат інституту мистецтв.

Усім дякуємо за увагу до нашого заходу. До нових зустрічей!

Кафедра аудіовізуального мистецтва