Присвоєння вченого звання Професор

В Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка присвоєно вчені звання Професора.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  присвоєно вчені звання Професора:

• Вчене звання професора кафедри соціальної педагогіки – Ярославі Ігорівні ЮРКІВ, проректору із науково-педагогічної роботи, доктору педагогічних наук, доценту кафедри соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології;
  • Вчене звання професора кафедри політології і міжнародних відносин – Антону Васильовичу БАДЕРУ, директору навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук, доктору політичних наук, доценту;
  • Вчене звання професора кафедри політології і міжнародних відносин – Світлані Олександрівні ВОВК, доктору політичних наук, професору, завідувачці кафедри політології і міжнародних відносин навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук.

Ваші досягнення – це гарантія успіху закладу вищої освіти, бо саме такі освітяни, як Ви, виводять наш університет на новий рівень. Ви ведете студентів дорогою мудрості і знань, а від їхніх умінь і компетентностей залежить не тільки майбутнє університету, а й майбутнє усієї нашої держави.

Щиросердно вітаємо колег з вагомими досягненнями та зичимо успішного втілення всіх творчих та наукових здобутків, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання!

Нехай Ваші талановиті наукові задуми в подальшому знаходять однодумців для реалізації нових звершень!

Нехай найвищі висоти науки підкоряються Вам і надалі!