Міжнародний день захисту дітей в НН ІПП

В НН ІПП провели захід до Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей навчально-науковий інститут педагогіки і психології з ініціативи кафедри розвитку дитини раннього та дошкільного віку за підтримки профспілкової організації ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» привітав заклади дошкільної освіти  м. Лубни Полтавської області.

Здобувачі вищої освіти 1 та 2 курсів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» відвідали ЗДО  № 8 «Капітошка» та №17 «Золотий ключик»  з розважальною програмою. Веселі ігри, розваги, запальні конкурси, приємні сюрпризи та подарунки – так вітали шевченківці малечу.

Діти – це найдорожче, що є в нашому житті, тож для них влаштували справжнє свято, сповнене радістю, щирими емоціями й гарним настроєм.

Бажаємо кожній дитині безтурботного, щасливого дитинства, без жахів війни!

За інформацією НН ІПП