Призове місце

Здобувач вищої освіти НН ІОЗС здобув призове місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо здобувача вищої освіти другого (магістерського) рівня навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Кирила ІВАНОВА із зайнятим 3 місцем у 2 турі V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ» (науковий керівник – Олена ОТРАВЕНКО,  кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання), який проходив 27-29 квітня у Глухівському національному педагогічному  університеті  імені Олександра Довженка.

Щиро дякуємо організаторам за якісну підготовку та високий рівень проведення конкурсу, професійність і відкритість! Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності та  ще більше талановитих студентів! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту