Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Гостьова лекція

На кафедрі публічного управління й адміністрування пройшла гостьова лекція.

27 травня 2024 року викладачі кафедри публічної служби й управління навчальними закладами, здобувачі вищої освіти (другого) магістерського рівня зі спеціальностей 073 «Менеджмент» і 281 «Публічне управління та адміністрування» мали можливість взяти участь у супервізії.

Супервізія – це можливість: розібрати складні робочі кейси, виявити проблемні точки у роботі та отримати допомогу у їх вирішенні; отримати підтримку та знизити рівень стресу, попередити вигорання; удосконалити власні професійні навички; укріпити моральний дух, мотивацію та підвищити задоволеність роботою; обмінятися досвідом та спільними переживаннями з колегами у професійному середовищі.

Супервізором заходу була САМАРІНА Надія https://prohrbp.com/ – HR консультант, HRBP, коуч, магістр зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування», національний тренер у соціальній сфері, екс – керівник відділу соціальних технологій Луганського обласного центру соціальних служб, екс – викладач Луганського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Організатор і модератор – ВАСИНЬОВА Надія, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри публічної служби й управління навчальними закладами.

У межах теми «Супервізія: професійна підтримка» присутні ознайомилися із соціально – педагогічною супервізією як дієвої технології в кадровому менеджменті, із правилами адаптації різних видів супервізії в практику роботи з колективом. Супервізором було висвітлено основні питання для коучингових сесій з працівниками при розробці та впровадженні плану індивідуального розвитку, окреслено певні техніки, які може застосовувати супервізор (коуч, фасілітатор) у випадках індивідуальної та командної супервізії.

Цінним було те, що учасники заходу змогли отримати практичні рекомендації щодо використання окремих технік, форм роботи з колективом щодо побудові індивідуального плану розвитку.

Дякуємо пані Надії, оскільки подібні заходи відображають актуальність і необхідність постійного професійного розвитку, допомагаючи максимально використовувати сучасні інструменти у практичній площині.

Вдячні всім присутнім за обговорення і жваву дискусію!

З нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі!

 

За інформацією модератора зустрічі – Надії ВАСИНЬОВОЇ,
кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри публічної служби
й управління навчальними закладами

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024