Нагородження переможців всеукраїнського конкурсу есе

В навчально-науковому інституті філології і журналістики відбулось нагородження переможців всеукраїнського конкурсу есе «Вислів, що змінив моє життя».

Конкурс об’єднав 131 учасника. Участь у ньому взяли учні й учениці 9–11 класів Луганської й Полтавської областей. Нагородження відбулось безпосередньо в освітніх закладах Полтавщини.

Директор Інституту Вікторія ДМИТРЕНКО разом із заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Ольгою КОРІНСЬКОЮ й завідувачем кафедри іноземної мови за професійним спрямуванням Світланою ШПЕТНОЮ привітали переможців з Полтави і Лубенщини. Вручення цінних подарунків відбулось в урочистій обстановці в присутності керівництва й інших учасників освітнього процесу.

Надзвичайно приємно було бачити щасливі усміхнені обличчя. Віримо, що у наш непростий час ми подарували хвилини позитиву талановитим учням, а також педагогічним колективам, які їх навчають.

Навчально-науковий інститут філології і журналістики