Участь ННІ ПАН в “POLTAVA Innovation Day”

У складі делегацій від ЛНУ імені Тараса Шевченка на Першому фестивалі інноваторів “POLTAVA Innovation Day” взяли участь предстаники ННІ ПАН.

26 травня 2024 року Наталія МАЦАЙ, директор ННІ ПАН, прийняла участь у Першому фестивалі інноваторів “POLTAVA Innovation Day”. Організаторами заходу виступили Науковий кластер “Наукові парки України”, Міжнародний візійний інститут стратегічного партнерства та Стартап Альянс України.  Спікерами заходу були:

Віта РЕКОТОВА, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції”; Оксана БЕРЕЖНА,  генеральна директорка директорату інновацій та зв’язків науки з реальним сектором економіки Міністерства освіти і науки України, національний координатор COST, Дмитро КУЗЬМЕНКО, СЕО Української Асоціації Венчурного Капіталу (UVCA);  Тетяна ГОДЯК,  інвесторка та співвласниця Полтавського інвестиційного клубу;  Михаїл РОМАНОВ, голова правління Української мережі бізнес-янголів та інвесторів (UNBAI); Альона СТЕПОВА, проректорка з наукової та міжнародної роботи Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”;  Денис СЕРГЕЄВ, СOO в IT- компанії DTeam, голова правління ІТ кластеру Полтавської області.  Під час заходу учасникам було надано важливі поради та узагальнену інформацію щодо особливостей підготовки та представлення проєктів та стартапів. Команда університету представила свої проєкти в обох категоріях.

Дякуємо організаторам за надану можливість спілкування, знайомства та координацію роботи. Разом до Перемоги!

За інформацією Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук