Агрономічні досліди викладачів кафедри біології та агрономії

Наприкінці квітня розпочався сезон дослідної роботи з агрономії для викладачів кафедри біології та агрономії.

Дослідні ділянки були закладені на території Лютеньської громади Полтавської області. В результаті проведення досліджень планується отримати дані, які дозволять вдосконалити технології вирощування цукрової кукурудзи та сої, уточнити деталі екологічно безпечних технологій для конкректних грунтово-кліматичних умов, методики використання бактеріальних препаратів. Всі перелічені спрямування досліджень відповідають сучасним тенденціям в рослинництві та враховують можливості збереження якості навколишнього середовища. За отриманими даними планується створення рекомендацій виробництву, що дозволять отримати високі врожаї екологічно чистої продукції.

На даний час проводиться вивчення біометричних особливостей рослин, встановлюється тривалість фенологічних фаз, реакція на використання бактеріальних препаратів.

До закладки дослідних ділянок та проведення польових та камеральних досліджень рослин залучені здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 201 Агрономія.

За інформацією навчально-наукового інституту
природничих і аграрних наук