POLTAVA Innovation Day

У травні ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запросили до участі у Першому фестивалі інноваторів “POLTAVA Innovation Day”

З фестивалю розпочинається нова фаза інноваційного розвитку Полтавщини та який пройде під гаслом “Університети розпочинають!”

Організаторами заходу виступають Науковий Кластер “Наукові Парки України” , Міжнародний Візійний Інститут Стратегічного Партнерства та Стартап Альянс України. Фестиваль пройде за підтримки: – Української Мережі Бізнес-Янголів та Інвесторів; – Полтавського Інвестиційного Клубу; – Полтавської ОВА; – Полтавської Міської Ради; – Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції”.

Прийняти участь в даному заході з числа керівників, науковців, молодих вчених, студентів, відповідальних за інновації, підприємництво та стартап розвиток делеговані 8 представників, які подали на розгляд комісії свої стартапи та наукові проєкти.

З них було обрано по 1 стартапу та 1 науковому проєкту, які організатори запросили на Crash Test Pitching, що відбувся у п’ятницю, 24 травня.

Проєктами, що пройшли відбір від ЛНУ ім.Т.Шевченка стали “Школа молодих науковців” (керівник Ольга КОРІНСЬКА, викладач кафедри східної філології і журналістики, заступник директора з соціально-гуманітарної роботи ННІФЖ, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти) та “Взаємодія закладу вищої освіти з територіальними громадами як умова відбудови та сталого розвитку України на регіональному і місцевому рівні” (керівник Тетяна СИЧ, доктор педагогічних наук, доцент кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами) пройшли відбір і будуть виступати на POLTAVA Innovation Day

На пітчингу були присутні керівник Стартап Альянсу України, а також голова Наглядової Ради Наукового Кластеру “Наукові парки України” Сергій ОПРЯ та члени команди, які надали нашим представникам Ользі КОРІНСЬКІЙ та Сергію СИДОРЕНКО коментарі для покращення їх виступів 26 травня на POLTAVA Innovation Day перед членами журі.

Бажаємо наших представникам удачі, сподіваємось на успішних захист проєктів та бажаємо перемоги!

Інформація від Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти