Соціально-психологічний тренінг з формування життєстійкості

Центр психологічного відновлення та адаптації провів соціально-психологічний тренінг з формування життєстійкості.

23 травня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка асистентом кафедри психології Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, доктором філософії, керівником центру “Психологічного відновлення та адаптації”, психологом СОС “Дитячі містечка” Антоном НАЗМІЄВИМ був проведений соціально-психологічний тренінг з формування життєстійкості для співробітників закладу.

В наш час дуже важлива психологічна підтримка, спілкування, уміння переключати увагу та знаходити позитив навкруги.

Життєстійкість, як внутрішній ресурс особистості, дозволяє долати відчай, відчуття безпорадності в складних, стресових ситуаціях; оптимізує потреби людини в підтриманні фізичного, психологічного, соціального здоров’я, установка, яка надає життю цінності та сенсу.

Фахівець-психолог на тренінгу познайомив присутніх з навичками, які допомагають зменшити стресові реакції та посилювати свою стійкість, пояснив, як краще опанувати себе та найшвидше повернути контроль, як зберегти ресурсний стан організму, як зарадити професійному вигоранню та ефективному відновленню, наголосив на навичках соціальної компетентності, навчив потрібних релаксаційних технік, що допомагають відновити психологічний стан, а також консультував і відповідав на питання співробітників.

Також під час тренінгу Антон НАЗМІЄВ провів анкетування задля психологічної діагностики та аналізу для надання ефективної професійної допомоги кожному, для використання правильних прийомів емоційного розвантаження та відновлення працездатності і повноцінного психологічного функціонування в колективі.

Учасники тренінгу висловили подяку за отриманні знання, поради, позитивні емоції, знаючи, що здобутийдосвід стане важливою частиною життя кожного, особливо в такий непростий час.

Бережіть себе і своє психологічне здоров’я, незважаючи ні на що. Все буде добре, тому що по-іншому бути не може!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка