Перемога на Чемпіонаті Європи

Студентка 3 курсу спеціальності “Середня освіта (фізична культура)” ВСП “Фаховий коледж ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” виборола срібну медаль на Чемпіонаті Європи.

2-12 травня 2024 у Словацькій Республіці, м. Братислава, відбувся ХХХІІІ Чемпіонат Європи з армрестлінгу та XXVІ чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу.

Участь у Чемпіонаті Європи брала майстер спорту України з армрестлінгу Онопрієнко Софія, студентка 3 курсу спеціальності “Середня освіта (фізична культура)” ВСП “Фаховий коледж ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”.

Софія виборола срібну медаль на ліву руку в категорії 50 кг до 18 років серед дівчат.

Зараз триває підготовка до наступних міжнародних змагань – Чемпіонату Світу з армрестлінгу, який відбудеться з 15-25 серпня 2024 року в м. Кишинів, Республіка Молдова.

Вітаємо Софію з перемогою, пишаємося її досягненнями, бажаємо отримати перемогу на Чемпіонаті Світу!

ВСП “Фаховий коледж
ДЗ “Луганський національний університет