Зустріч в НН ІМІТ

Відбулась зустріч НН ІМІТ з завідувачем кафедри комп’ютерних систем мереж та кібербезпеки Національного університету біоресурсів та природокористування України.

У межах реалізації співробітництва відбулась зустріч директора НН ІМІТ Геннадія Могильного з завідувачем кафедри комп’ютерних систем мереж та кібербезпеки Національного університету біоресурсів та природокористування України Дмитром Касаткіним.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри інформаційних технологій та систем НН ІМІТ Микола Семенов та заступник директора Ірина Швець, професор кафедри комп’ютерних систем мереж та кібербезпеки Національного університету біоресурсів та природокористування України Валерій Лахно та старший викладач Володимир Матієвський.

Під час зустрічі, в тісній і доброзичливій атмосфері, обговорювалися шляхи створення співпраці між інститутами. Сторони домовились:

• Брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах.
  • Спільно виконувати науково-дослідні роботи у галузі інформаційної безпеки (кібербезпеки).
  • Проводити спільні наукові та освітні заходи.
  • Здійснювати обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності.
  • Запрошувати представників для здійснення академічної мобільності: обміну інформацією та досвідом, проведення навчальних занять та сприяти підвищенню кваліфікації працівників та підготовці кадрів.
  • Здійснювати публікацію наукових, навчальних і методичних матеріалів за результатами виконання спільних робіт.
  • Проводити обмін науково-технічною та навчально-методичною літературою, періодичними виданнями.
  • Сприяти організації проведення науково-дослідних та виробничих практик для студентів спеціальностей галузі знань 12 – Інформаційні технології.

НН ІМІТ