«Перший крок у науку»
20.4.2016
На кафедрі технологій виробництва і професійної освіти відбулась науково-практична конференція «Перший крок у науку».
Конференція відбулася 19 квітня у рамках Днів науки. Відкрив захід директор Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Дрель Віктор Федорович, який привітав викладачів та студентів і побажав їм плідної праці.
Конференція проходила за двома секціями.
Керівником секції спеціальності «Професійна освіта» був доцент кафедри технологій виробництва і професійної освіти Беседа Олександр Олександрович. Секція мала назву «Професійна освіта в контексті реформування освіти в України».
Першим з доповіддю виступив завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти Бурдун Віктор Васильович, який розповів про реформування освіти. Особлива увага в доповіді була зосереджена на формі здобуття освіти, а саме на дуальну освіту.
Далі перед студентами і викладачами кафедри виступив доцент кафедри Колесніков Валерій Олександрович, який розповів про сучасний стан автомобілебудування. Він акцентував увагу на застосуванні нових матеріалів у цій галузі. Колесніков В.О. окреслив основні перспективи впровадження та застосування нових комп’ютерних пакетів програм, що стосується обчислення та розрахунку параметрів як окремих деталей та механізмів, так і автомобіля в цілому.
Також в роботі секцій прийняли участь магістри і студенти спеціальностей «Професійна освіта. Транспорт» і «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства».
Зі своїми доповідями виступили магістранти Сироваткін Сергій, Коробка Юрій, Попелнуха Валерій, студенти 4 курсу Старченко Олександр і Прохоров Євген, студент 2 курсу Верховодов Валерій.
У доповідях були представлені результати наукових досліджень.
Роботою другої секції спеціальності «Технологічна освіта» керував завідувач кафедри ТВіПО Бурдун В.В. Назва секції «Проблеми трудового навчання на сучасному етапі розвитку освіти». Він також розпочав роботу секції з доповіддю «FAB LAB – Лабораторії для реалізації творчих ідей учнів».
В роботі конференції прийняли участь магістранти і студенти спеціальності «Технологічна освіта».
Магістрант Кільмешкін Денис представив для обговорення результати магістерської роботи за темою «Формування навчально-пізнавальних умінь та технічних понять на уроках технічної праці учнів 7-9 класів». Студент 5 курсу Мартиненко Павло запропонував для обговорення результати досліджень в рамках дипломної роботи за темою «Зміст і методика навчання розділу «Проектування як складова сучасного виробництва та життєдіяльності людини» на уроках трудового навчання в 10-11 класах».
Також на конференції свої дослідження, виконані в рамках курсових проектів представили студенти 4-х і 3-х курсів Іванов Олександр, Забавський Олександр, Солодухіна Маргарита, Хмелик Сергій, Тарасенко Анатолій і Бережна Олеся.
За інформацією
Інстутуту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму