Участь у благодійному ярмарку-продажу

У Всесвітній день вишиванки Брянківський фаховий коледж взяв участь у благодійному ярмарку-продажу на підтримку ЗСУ «Я люблю вишиванку».

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу. Так, цього року за ініціативи Миргородського міського будинку культури проводився святковий захід «Я люблю вишиванку», активними учасниками якого стали структурні підрозділи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Зокрема здобувачі освіти та викладачі Брянківського фахового коледжу долучились до благодійного ярмарку-продажу на підтримку ЗСУ «Я люблю вишиванку».

Відвідувачі ярмарку мали можливість придбати традиційні вишивки та вишивки бісером, твори живопису та декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені студентами коледжу.

Незабутню атмосферу заходу створили творчі колективи Миргородської громади. Учасники творчого колективу Народного студентського театру моди Брянківського фахового коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка виступили з новою колекцією одягу «Весняна вишиванка».

Дякуємо всім, хто долучився до акції на підтримку ЗСУ.

Брянківський фаховий коледж